Owczarek australijski – miot Tessie&Borys – marzec 2023

10 stycznia 2023 | BORYS, Tessie

Ciąża potwierdzona! Spodziewamy się szczeniąt po Tessie i Borysie około 18-20 marca.

Miot przeznaczony będzie dla osób chcących spróbować swoich sił w pracy z psem, do amatorskiego uprawiania sportów. Spodziewamy się szczeniąt z dobrymi popędami, motywacją i aportem. Spodziewamy się umaszczeń black tri, blue merle, red tri i red merle.

Sprzedajemy tylko psy rasowe z metryką wydawaną przez Związek Kynologiczny w Polsce na podstawie której można wyrobić rodowód, oznakowane mikrochipem wraz z dokumentacją hodowlaną. Udostępniamy też dokumentację rodziców szczeniąt do wglądu.
Szczenięta wyjeżdzają od nas dobrze zsocjalizowane, zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku z książeczką zdrowia oraz wyprawką.

 

Ojciec: Nebesniy Aljans BE GAME „Borys” 

http://fromfairyshadows.pl/ffsdogs/borys/

Borys to pies bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, choć do obcych osób jest zazwyczaj na początku obojętny. Nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami, wychowuje się z kotami. W domu potrafi się bardzo ładnie wyciszać, nie jest typem psa reaktywnego. Uwielbia spacery po naszych Beskidach i na szlakach można go spotkać z Gosią z którą mieszka:)

Matka: TESSIE Svezi vitr  „Tessie” 

http://fromfairyshadows.pl/ffsdogs/tessie/

Tessie jest suką energiczną, z dużym temperamentem, która bardzo kocha swoją rodzinę. Mieszka z nami w domu, uwielbia się przytulać i jest bardzo oddana, potrafi nie opuszczać swojego człowieka na krok. Dla przyjemności trenujemy frisbee. Posiada bardzo dobrą technikę skoku, jest niezwykle skoczna. Próbowała też pasienia owiec wykazując się dobrym instynktem. W stosunku do obcych osób ostrożna, zachowująca rezerwę. Ma bardzo dobrą motywację do pracy, silny popęd łupu, bardzo dobry aport. Ojciec Tessie Kasik trenował posłuszeństwo i obronę z bardzo dobrymi wynikami – egzaminy: ZOP,ZZO,BH,ZPU1.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani  szczeniakiem z naszej hodowli, prosimy o przesłanie odpowiedzi na poniższe pytania. Chcielibyśmy poznać Państwa doświadczenia, plany i oczekiwania związane z nowym członkiem rodziny.

  1. Dlaczego wybraliście Państwo rasę owczarka australijskiego ?
  2. Jakie są Państwa oczekiwania co do psa (charakter, popędy) ?
  3. Jakie planujecie aktywności/szkolenia ?
  4. Czy jesteście Państwo świadomi specyfiki rasy, popędów i wymagań ?
  5. Gdzie pies będzie mieszkał ?
  6. Jakie jest Państwa doświadczenie z psami/szkoleniem ?
  7. Czy jesteście Państwo świadomi obciążeń/chorób występujących w rasie?