Saphir – KWPR Zabrze – Rozpoczęty Championat Polski

4 października 2020

Krajowa Wystawa Psów Rasowych , Zabrze 2020
💎 MultiJ.Ch. Multi.Ch. Gr.Ch. JClubWinner ARTHUR vom Garibaldisee (21 miesięcy ) 💎
03.10.2020
Sędzia: Rafał First
klasa pośrednia – ocena doskonała 1/2, CWC 🥇
04.10.2020
Sędzia: Anna Dzidt
klasa pośrednia – ocena doskonała 2/3

Saphir – Nitra Airport Cup 2020 – Zakończony Młodzieżowy Championat Słowacji – Rozpoczęty Championat Słowacji

20 września 2020
NITRA AIRPORT CUP 2020 – SLOVAKIA
💎 MultiJ.Ch. Multi.Ch. Gr.Ch. JClubWinner ARTHUR vom Garibaldisee (21 months) 💎
🏆🏆🏆  MŁODZIEŻOWY CHAMPION SŁOWACJI !!! 🏆🏆🏆
 ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT SŁOWACJI !!!
17.09.2020
Sędzia: VOJTEK VLASTISLAV
Klasa otwarta – ocena doskonała lok. 1/3, CAC 🥇
19.09.2020
Sędzia: PISKAY VLADIMÍR
klasa pośrednia – ocena doskonała lok. 2/3, res.CAC 🥈
20.09.2020
Sędzia: POLGAR ANDRAŠ
klasa pośrednia – ocena doskonała lok. 1/3, CAC 🥇

Saphir – Rumunia – Champion Rumunii

13 września 2020
 DRACULA DOG SHOWS – Rumunia 2020
ARTHUR vom Garibaldisee 
!!!   CHAMPION RUMUNII   !!! 
CAC Transilvania Dog Show 13.09.2020
ocena doskonała lok. 1, CAC, BOS
CACIB Transilvania Dog Show 13.09.2020
ocena doskonała lok. 1, CAC, CACIB, BOB

Saphir – Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii – rozpoczęty INTERCHAMPIONAT

23 sierpnia 2020
International Dog Shows 5xCACIB , ASSENOVGRAD – BULGARIA
19-23.08.2020
⭐️ ARTHUR vom Garibaldisee vel Saphir (imp.Austria) 20 m.o. ⭐️
🏆 CHAMPIN BUŁGARII
🏆  GRAND CHAMPION BUŁGARII
🏆 rozpoczęty INTERCHAMPIONAT
3 x 1st excellent 🥇🥇🥇
3 x CAC 🥇🥇🥇
3 x CACIB 🥇🥇🥇
2 x BOB 🏆🏆
1 x BOS 🏆
1 x BOG – III 🏆

Saphir – Mołdawia – Młodzieżowy Champion Mołdawii, Młodzieżowy Grand Champion Mołdawii, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Junior Best in Show IV

10 listopada 2019

Mołdawia 3xCACIB, 2xCAC, 08-10.11.2019

ARTHUR vom Garibaldisee „Saphir”

JUNIOR CHAMPION OF MOLDOVA
JUNIOR GRAND CHAMPION OF MOLDOVA
JUNIOR CLUB WINNER OF MOLDOVA

JUNIOR BEST IN SHOW IV
judge: Andras Korozs ( HU)

IDS 08.11.2019
Judge: Cristian Stefanescu (RO)
JCAC, JUNIOR BEST OF BREED

NDS 09.11.2019
Judge: Lavrova Liudmila (MD)
JCAC, JUNIOR BEST OF BREED

IDS 09.11.2019
Judge: Judit Korozs- Papp (HU)

JCAC, JUNIOR BEST OF BREED

NDS 10.11.2019
Jugde: Bishir Tatyana (MD)
JCAC,JUNIOR BEST OF BREED

IDS 10.11.19
Judge: Zoia Oleinikova (UA)
JCAC, JUNIOR BEST OF BREED